Knight Online Cash’i Kopazar.com Güvencesi ile Satın Alın

Knight Online Cash’i Kopazar.com üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde 15 yıllık sektör deneyimi ve uygun fiyat garantisiyle satın alabilirsiniz.

Kopazar ile Oyunda Kalın

Knight Online Cash‘i Kopazar üzerinden satın alabileceğiniz gibi diğer yardımcı öğeleri de buradan elde edebilirsiniz. Ancak bu satın aldığınız cash’leri oyundaki diğer arkadaşlarınıza hediye olarak gönderemiyorsunuz. Kopazar üzerinden güvenilir alışveriş yaparken, 7/24 e-pin teslimat hizmeti ile oyundan asla kopmazsınız.

Knight Online Gold Bar

Knight Online Gold Bar satın almanın en güvenilir yolu, Kopazar.com üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamlamanız ve hesabınıza gerekli olan bakiyeyi yüklemeniz gerekiyor. Ödeme yapılıp bakiye yüklendikten sonra; oyuna giriş yaparak teslimat noktasına giderek ticareti gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türkiye’nin En Güvenilir Gold Bar Satıcısı

Türkiye’nin en güvenilir Gold Bar satıcısı olan Kopazar; birçok farklı teslimat noktası kullanarak, güvenli bir şekilde gold bar teslimini gerçekleştirir. Ares, diez, Gordion, Olympia, Rosetta, Destan, Altar, Sirius, Vega için Sağ Banka Nia’ da teslimat işlemleri yapılır.

 

En Uygun GB Fiyatları Kopazar’da

Kopazar’ın Knight Online Gold Bar stokları sayesinde, her zaman hızlı ve uygun bir şekilde satın alma fırsatı sunar.

Gold Bar teslimatları Kopazar’a iletilen nickname’e sorunsuz şekilde yapılmaktadır ve talep onaylandığında, gold bar ücreti, üye’nin bakiyesine ekleniyor. Yüklenen bakiye ile siteden alışveriş yapılabildiği gibi, nakit olarak çekilebiliyor.

Knight Online Item

Satıcıdan alıcıya güvenilir şekilde item aktarımı yapılabiliyor. Knight Online Item satıcı tarafından Kopazar’ a iletildiğinde SMS ile bilgi veriliyor ve Canlı destek hattına bağlanarak, iteminizi teslim alabiliyorsunuz.

Güvenli Alışverişin Adresi Kopazar

İtem alışverişlerinin güvenilir tek adresi olarak tercih edeceğiniz Kopazar; item satışlarındaki güvenilir aracılığıyla, herhangi bir dolandırıcılık riskiyle karşı karşıya kalmazsınız.

Sitedeki yer alan itemlerden herhangi birini satın almak istiyorsanız öncelikle bakiye yüklemeniz gerekiyor. Bakiye yüklendikten sonra item siparişini verdiğinizde, satıcının cep telefonuna satış SMS’i gönderilir.

Hızlı Alışveriş Güvenilir Teslimat

 

Knight Online Item ilanlarında satıcının yaptığı başarılı satış sayısı ve ortalama süresi ilanların altında görülür. Bu bilgiler sayesinde, güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. İtem sipariş edildikten 6 saat içerisinde satıcı itemi teslim eder.

Knight Online Premium

TR bölgesi ve US bölgesi üzerinden PC platformunda 7/24 anında e-pin olarak teslim alabileceğiniz Knight online Premium, dünyanın birçok ülkesinde, milyonlarca oyuncuyu kendine çekiyor.

Premium Özelliklerinde Son Nokta

Kopazar’a üye olarak 3 farklı Premium özelliğinden faydalanabiliyorsunuz.

Bronze, Gold ve Platinum özellikleriyle birbirinden farklı özelliği kullanabileceğiniz oyunda; DC Premium, EXP Premium ve War Premium özelliklerini de tercih edebiliyorsunuz.

Fantastik Deneyime Hazır Olun

Sunduğu avantajlar ve Premium özellikleriyle, fantastik bir deneyimi yaşayacağınız Knight online Premium; PVP ortamında benzersiz bir savaş deneyimi yanında, özel büyülerle de düşmanlarınıza karşı savaşınızda yanınızda oluyor. Oyunda yer alan market kısmını kullanarak, karakterinizi güçlendirecek eşyaları satın alabilirsiniz.

Knight Online Cypher Ring

Knight online cypher ring ile sealscrool karakterinizi dönüştürebilirsiniz. Cypher ring karakterinizi farklı hesaplara aktarabilir, açılan yeni hesapta kullanabilirsiniz. Cypher ring farklı serverlere aktarılamaz ve aktarılan hesapta boş slot olması gerekir.

Kopazar ile CypherServer’i Seçin

Cypher ring karakteri, Sealscrol karakterinizi dönüştürdüğünüz eşya olarak tanımlanır. Cypherring’i Kopazar’dan tercih edeceğiniz, birçok farklı serverde ilan olarak bulabilirsiniz. Altar, Vega, Sirius, Destan, bu serverlardan sadece birkaç tanesini oluşturuyor.

Karakterinizi Seçin ve Savaşa Başlayın

83 levelden oluşan ve farklı karakterleri içinde barındıran Knight online Cypher Ring, Human ve Karus ırklarının arasında geçen savaşı anlatıyor. Warrior, Rogue, Kurian, Priest-Warrior, Priest, Mage gibi karakterlere de hayat verebilirsiniz..

Kopazar ile Server’ını Seç

Türkiye’nin en büyük oyun alışveriş merkezi olarak hizmet veren Kopazar, sunduğu zengin server çeşidiyle de kullanıcılarını memnun ediyor. Güvenilir ortamda alışveriş yapacağınız sitede, alıcı ve satıcılar, herhangi bir dolandırıcılık riskiyle karşı karşıya kalmadan, item alışverişi yapabiliyor.

 

Knight Online En Değerli İtem

MMORPG tarzında bir oyun olan ve fantastik deneyim yaşamak isteyen oyuncuların tercih ettiği Knight online en değerli item; itemden iteme ve upgrade derecesine göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden pazarın, çok iyi dolaşılması gerekir.

En Değerli İtem ile Savaşı Kazanabilirsin

Her ne kadar kişiden kişiye en değerli itemler değişse de ChitinShield ve Ironneck Knight online oyununun en değerli itemleri arasında yer alıyor. Ardından Iron, Necklace, Rof, gibi itemler de değerleri bakımından üst sıralarda yer alıyor. En değerli iteminizi seçerek, bu fantastik savaşı kazanabilirsin.

İtem Alışverişlerinde Güvenilirlik

Knight online en değerli item alışverişinde; güvenilirliği ile Türkiye’nin en büyük oyun alışveriş platformu Kopazar’ ı tercih edebilirsiniz. Güvenilir ödeme yöntemleri ve profesyonel canlı destek hattıyla, itemlerinizi alabilir ya da satışa çıkarabilirsiniz.